Utangaç erkek sarışın kadınla porno

Kocamı seviyorum ama bazen zıtlarla doluyuz. Sonra temel kuvvetler çarpışır, sallanır, sörf yapar ve fırtınalar yükselir. Ve bazen, işte oradalar – sessiz olduğum, neredeyse sessiz olduğum, savunmasız olduğum sessiz anlar. Kendime rehberlik ettiğim, bıraktığım, güvendiğim anlar. Nadirdirler, ama oradalar ve bunu yalnızca gürültülü yanıma borçluyum.
Yıllar önce aşk hayatımızdan şikayet etmiştim; Zorluğu, o özel karıncalanma hissini kaçırdım. Bana sessizce baktı, bir an düşündü ve değişim sözü verdi. Birkaç gün sonra, sonbaharda bir cumartesi günüydü, yatakta bir paket buldum. Düz kağıda sarıldığı için merakımı daha da artırdı. Onu oturma odasına götürdüm ve sorgulayarak ona baktım. Aç şunu! Dedi. Kağıdı yırttım, kapağı kaldırdım ve içinde düzgünce sarılmış bir ip buldum. Ona şaşkınlıkla baktım. Düz beyaz pamuklu bir ip ile ne yapmalıyım? İç çamaşırı ya da masaj yağı, bunu anlardım ama bir ip?
Devam etmeden önce bana bir dakika verdi. Çeşitlilik istedin! Sadece sessiz ol ve yapmama izin ver. ”Sert sesi beni rahatsız etti ve odanın ortasında tamamen şaşkın bir şekilde duruyordum. Kanepeden kalktı, yanıma geldi ve beni nazikçe öptü. Acele etmeden sessizce beni soymaya başladı. Gömleğim yere düştü, pantolonumdan çıkmama yardım etti. Orada burada bir öpücük, açıkta kalan cildi fırçaladı. Kendimi güvensiz hissettim çünkü ne bekleyeceğimi bilmiyordum. Sütyen ve külot yerdeyken kendimi çıplak olmaktan çok hissettim. Evet, neredeyse çıplaklığımı örtmek istedim.
Bana dikkatle sarıldı ve önce ağzımdan sonra alnımdan öptü. Gülümsedi, ipi boynuma doladı, her iki ucundan tuttu ve göğsümün hemen üzerine basit bir düğüm attı. Biraz sapma, iki düğüm daha takip etti. Onu ilgiyle izledim. Garip bir şekilde sakin ve odaklanmış görünüyordu, bu yüzden onu tanımıyordum bile.
Yukarı bakmadan bacaklarımı hafifçe açmamı ve ipi geçirmem için beni teşvik etti. Dikkatlice labiamın solunda ve sağında olduğundan ve çok fazla gergin olmadığından emin oldu. Önem vericiydi ve aynı zamanda ağzının ve parmaklarının en hassas noktama bu kadar yakın olması heyecan vericiydi. Nefesini kasık höyüğümde hissedebiliyordum ve anında ıslandım. Onu öpmek, ellerini hissetmek istedim, ama bana hareketsiz durmamı işaret etti ve ipi arkadan boynumun etrafındaki ilmeğe geçirdi.
İpi daha fazla gerginleştirmek için isteksizce duruşumu değiştirmeye çalıştım ama işe yaramadı. Ondan gizli değildi; gülümsedi, saçımı tuttu ve boynumu öptü. Dudaklarımdan bir iç çekiş geldi, kendimi ona doğru ittim, ama beni nazikçe başlangıç ​​pozisyonuma yönlendirdi. Koltuk altlarımın altında ipi göğsümün üzerinden ilk düğüme götürdü ve onu birinci ve ikinci düğüm arasındaki ilmek boyunca düzgün bir şekilde geçirdi. İpi göğüslerinin üzerinden sırtıma geri götürürken elleri göğüs uçlarımı fırçaladı.
Yavaş yavaş, her çekişte bacaklarımın arasındaki ip hafifçe gerildiği için kendimi bir pakete bağlamanın zevkini buldum. Usta parmaklarla uçları arka çizgiden geçirdi, ipi göğüslerimin altındaki ilmeğin içinden geçirdi, arkada tekrar geçti ve göbeğin üstündeki bel hizasında bağladı. Şimdi orada dikildim, kocamın el becerisinden etkilendim ve bacaklarım arasında fazlasıyla nemliydi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*